10 adet/torba Şakayık Çiçek Tohumları, Paeonia lactiflora tohumları, büyük blum yıllık bonsai çiçek bitki ev ve bahçe için

Yeni

₺1.79


adı: 10 adet/torba Şakayık Çiçek Tohumları, Paeonia lactiflora tohumları, ev için büyük blum yıllık bonsai çiçek bitki ve bahçe miktar: 10 adet Latin adı: Paeonia lactiflora Pall. çimlenme sıcaklığı: 15-20C büyüme sıcaklığı: 15-30 C bitki boyu: 50-110 cm çimlenme günleri: 5-15 gün en iyi ekim mevsim: bahar, yaz, sonbahar çiçeklenme süresi: mayıs-haziran ambalaj malzemeleri: plastik ulaşım: ücretsiz kargo çimlenme yüzdesi: 98 ürün Indrotuction:
şakayık ' ın ramets, teorik, kış tomurcukları itibaren gerçekleştirilebilir arazi donma önce. ama zamanında ekim, zemin sıcaklığı hala yüksek, kök yaraların iyileşmesini vesile olur, yeni kökleri ve çimlenmesini, soğuk ve kuraklık yeteneğini geliştirmek, ertesi yıl büyümesi için zemin hazırlamaya. değil çok erken ramets, sonbahar saç fenomeni önlemek amacıyla, ertesi yıl büyüme ve gelişimini etkileyen, bu çok geç değil bitki, zaman sıcaklık ihtiyaçlarını karşılamak mümkün olmuştur şakayık kökü, böylece gelecek yıl kötü büyüme yeni suşları, dikim, tomurcuk çimlenme çıkarılan, nedeniyle bahar sıcaklık yüksek oluyor, hava sıcaklığı küçük olduğunu, the terleme büyük olduğunu, alt-gerilme yaralanması sonrası kök, normalde su ve besin absorbe edemez, kırık bitki büyüme çok zayıf sonuçlanan, ve hatta ölüme, yani Çin tarım söyleyerek, eski çiçeklenme dedi. Şakayık şakayık dallanma daha genellikle daha erken olduğunu, Heze ' ın fıstık Temmuz şakayık, ağustos şakayık (kameri ay atıfta), Heze in söyleniyor, sonundan itibaren Ağustos şakayık ramets olabilir, Eylül sonuna kadar (sonunda yaz Sonbahar). Yangzhou iken geç Eylül erken Kasım ramets. rami üç veya dört yıl fidanları tarafından yetiştirilen olabilir kez tekrar ramets. yaşı ne olursa olsun, çökmekte kökleri nedeniyle olacak, bitki büyüme zayıf olduğunu, yoksul çiçekli.

Etiketler: Ucuz 10 adet/torba Şakayık Çiçek Tohumları, Paeonia lactiflora tohumları, büyük blum yıllık bonsai çiçek bitki ev ve bahçe için, Yüksek Kalite 10 adet/torba Şakayık Çiçek Tohumları, Paeonia lactiflora tohumları, büyük blum yıllık bonsai çiçek bitki ev ve bahçe için, Çin bonsai Tedarikçiler.

Birim Tipi lot (10 parçalar/lot)
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
renk MIX
Marka Adı YHNOO
Tam çiçeklenme Dönem Bahar
uygulanabilir Constellation Oğlak burcu
tip otlar
saksı Dışlanan
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi çok Kolay
fonksiyon Güzelleştirici
sınıflandırma happy Farm
çeşitlilik Çiçek
kullanım Kapalı Bitkiler
stil uzun ömürlü
iklim astropika
yer balkon
boyut küçük
Model Numarası Flower seeds
Ürün Tipi Bonsai
Variety Paeonia lactiflora
garden Rare flower seeds
color White,red,pink,purple
product Exotic seeds
planta Tropical flower seeds
bonsai garden flowers seeds
Use For home and garden
Growth habit Hi light, drought
Export from China
Function Edible, medicinal, ornamental value

Değerlendirmenizi yazın!

10 adet/torba Şakayık Çiçek Tohumları, Paeonia lactiflora tohumları, büyük blum yıllık bonsai çiçek bitki ev ve bahçe için

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler